Inkštirų valymas, koks paprasčiausias būdas?

Inkštirų valymas, kaip atsikratyti juodų taškelių visam laikui? Šis klausimas kamuoja nemažą žmonijos dalį, nes inkštirai ir spuogai yra dažniausia veido odos problema. Tai nekelia pavojaus gyvybei, tačiau gali sukelti nemažai diskomforto. Pabandykime kartu išspręsti šią problemą.

inkstiru valymas pries veidrodi

Inkštirai kas tai?

Inkštirai – juodi taškeliai atsirandantys ant veido odos (angliškai blackheads). Inkštirai atsiranda, kai riebalinė masė susikaupia porų paviršiuje ir dėl oksidacijos įgauna tamsią spalvą. Juodi taškeliai priskiriami prie neuždegiminių elementų grupės. Jie lengvai pašalinami atliekant kosmetinį valymą ar tiesiog tinkamai prižiūrint veido odą.

Inkštirų atsiradimo priežastys

Nepakankamas odos valymas

Jei grįžtate po darbo dienos iš miesto ir neplaunate veido prieš miegą, visos ore esančios dulkės išliks ant Jūsų veido. Tokiu būdu užsikemša veido odos poros.

Rūkymas

Rūkymas ne tik žalingas įprotis, kuris kenkia odai ir sendiną ją anksčiau laiko. Cigarečių dūmai gali turėti įtakos ir porų užsikimšimui. (plačiau skaitykite čia)

Per dažnas odos valymas

Tai taip pat žalinga! Jei kelis kartus per dieną plaunate veidą muilu, keletą kartų nuvalote jį tonikais ir losjonais, ir naudojate šveitiklius, kurie sudėtyje turi spirito – tai sveikiname! Jūs pažeidžiate apsauginį odos sluoksnį. Esant tokiam aktyviam odos valymui, veidas lieka neapsaugotas nuo aplinkinių bakterijų. Dėl to galite pasiekti tik priešingą efektą: riebalai pradės išsiskirti dar greičiau ir aktyviau kas paskatins inkštirų atsiradimą.

Dažnas kontaktas su oda

Lieskite savo veidą kuo rečiau ir tik švariomis rankomis. Jei jūsų nosis niežti, pasiimkite popierinį rankšluostį, ypač jei prieš kurį laiką laikėtės už autobuso turėklų. Įsivaizduokite, kiek bakterijų gali patekti ant jūsų odos.

Inkštirų valymas, kas padės atsikratyti juodų taškelių?

inkstiru valymas namuose

Gyvenimo būdo keitimas

Sunkiausias, bet pats efektyviausias metodas. Tinkamai prižiūrėkite veidą, ieškokite kokybiškos kosmetikos, atsikratykite žalingų įpročių. Šis būdas ilgą laiką suteiks jums švarią ir lygią odą be inkštirų!

Mechaninis veido valymas

Mechaninis veido odos inkštirų valymas atliekamas kosmetologiniame salone arba namuose. Šis metodas suteiks greitą, bet, deja, trumpalaikį efektą. Nerekomenduojame išspausti inkštirų savarankiškai ar pas nepatikimą meistrą: yra didelė infekcijos rizika, gali likti randų.

Grožio procedūros

Inkštirų šalinimas rūgštimi, vakuuminis valymas (Vakuuminis veido odos valymo prietaisas), šalinimas ultragarsu – sužinokite visą sąrašą šių galimybių grožio salonuose ir kosmetologijos centruose. Šios procedūros gali būti veiksmingos, jei neturite jokių kitų problemų su veido oda.

Skaitytojai įvertino straipsnį:

4.5/5

Mūsų facebook puslapis: