KAIP NAUDOTIS?

Veido odos ir porų valymo prietaiso naudojimo būdas: visa procedūra susidaro iš 4 etapų, rekomenduojama laikytis žingsnių eiliškumo, kad procedūra būtų atlikta kuo efektyviau.

Pirmas žingsnis

Atliekant veido valymą namuose pirmasis žingsnis turėtų būti porų atvėrimas, tam yra keli būdai:

  1. Garų vonelė; 
  2. Arbatos kompresai arba uždėti ant veido rankšluostį, kuris buvo panardintas į karštą vandenį.
proceduros 1 zingsnis

Antras žingsnis

Negyvų odos ląstelių šalinimui pasirinkite mikrodermabrazijai skirtą antgalį. Įjunkite prietaisą. Norint išvalyti visą veido plotą pradekite nuo žandikaulių ir siurbkite iš apačios į viršų. Vėliau pereikite prie kaktos ir judėkite nuo vidurio link šonų.

proceduros 2 zingsnis

Trečias žingsnis

Uždėkite „Didįjį“ arba „Mažąjį“ antgalį, priklausomai nuo Jūsų odos. Jeigu oda riebesnė tai pasirinkite „Didįjį“ antgalį, jeigu oda linkusi į sausumą ir yra jautri pasirinkite „Mažąjį“ antgalį. Pradėkite siurbti judėdami viena kryptimi neužsibūnant vienoje vietoje. Šiais antgaliais siurbiami veido odos nešvarumai, užsikimšusios poros ir inkštirai.

Proceduros 3 zingsnis

Ketvirtas žingsnis

Paskutinio žingsnio metu pasirinkite „Elipsinį“ antgalį. Rekomenduojama siurbti „juoko“ ir kitas smulkias veido raukšles. Šis antgalis skirtas likusiems nešvarumams pašalinti.

ketvirtas zingsnis

Rekomendacijos

Rekomenduojama naudoti ne dažniau negu vieną kartą per savaitę. Kiekvienam žingsniui skirti tiek laiko, kad visa veido oda būtų išvalyta bent vieną kartą. Naudojant prietaisą neužsibūkite vienoje vietoje ilgiau negu 2 sekundes. Nenaudokite prietaiso esant užkrėstai odai, arba turint uždegimines veido problemas.