Vakuuminis veido valymas: ko tikimąsi ir kokie buna rezultatai

Tarp kosmetologų siūlomų procedūrų yra vakuuminis veido valymas. Tai atliekama naudojant prietaisą, kuris veikia kaip mini dulkių siurblys. Procedūros metu šalinami inkštirai ir valomos poros. Ar šis metodas efektyvus?

vakuuminis veido valymas kosmetologijos centre

Vakuuminis veido valymas: kas tai yra ir ko tikėtis

Kosmetologai sako, kad vakuuminis veido valymas yra kur kas efektyvesnis negu mechaninis. Procedūra atliekama specialiu prietaisu, kuris siurbia nešvarumus iš porų atnaujindamas veido odos ląsteles. Prietaiso antgaliai specialios formos todėl per šią procedūrą oda nėra traumuojama – pabrėžia kosmetologai.

Procedūros rezultatas turėtų būti toks: Jūs atsikratysite juodų taškelių (inkštirų), pašalinsite negyvas odos ląsteles ir gausite lengvą masažą. Tai turėtų pagerinti veido odos kraujotaką ir paskatinti kolageno gamyba, kuris teigiamai veikia odos elastingumą. O ląstelėse susikaupę toksinai patenka į limfinę sistemą ir išsiskiria iš organizmo.

Trumpai tariant tikimasi, kad vakuuminis veido valymas:

  • Padeda kraujotakos ir limfos mikrocirkuliacijai;
  • Sumažina poodinių riebalų kiekį ant veido;
  • Pašalina negyvas odos ląsteles ir išvalo užsikimšusias poras;
  • pagerinti bendrą odos išvaizdą.

Tokio veido odos valymo rezultatų sunku pasiekti namuose, ypač bandydami išvalyti užsikimšusias poras ir išvalyti inkštirus. Prietaiso pagalba kosmetologai suteikia profesionalią procedūrą, todėl veido oda lieka nepažeista ir nelieka raudonų dėmių bei mėlynių. Jei norite namuose atlikti panašią procedūrą, turite įsigyti specialų prietaisą – vakuuminis veido odos valymo prietaisas.

Naudingos vakuuminio veido odos valymo savybės

Kas turėtų kreiptis į salonus dėl vakuuminio veido valymo,? Bet kuri moteris, kurią nuliūdino užsikimšusios veido odos poros ir inkštirų buvimas. Jei žiūrite į veidrodį ir matote tamsius taškelius ant nosies, smakro ar kitos veido vietos, laikas imtis veiksmų.

Padaryti poras nematomomis yra sunku, tačiau jūs galite užkirsti kelią porų tempimuisi, laikui bėgant poros didėja ir poros tampa mažiau elastingos. Laiku pašalinant negyvas epidermio ląsteles, perteklinį veido odos riebalų kiekį ir nešvarumus, išvengiama juodų taškelių susidarymo. Taip pat reikėtų paminėti, kad procedūra skatina kraujotakos pagerėjimą, kuri suteikia nežimu anti-senėjimo efektą. Dermatologė Mia Holm teigia, kad poros išsitempia kaip guma, kai nešvarumai jas užpildo. Laikui bėgant prarandamas elastingumas ir net išvalius užsikimšusias poras, oda primins citrinos žievelę. Norėdami išvengti tokių rezultatų, reguliariai rūpinkitės veido oda. Vakuuminis veido valymas gali padėti Jums.

vakuuminis veido valymas nuo inkstiru

Kokių rezultatų tikrai galite pasiekti?

Sužinoję, kad yra prietaisas, skirtas vakuuminiam veido odos valymui, skubate užsiregistruoti į saloną. Tačiau nereikia skubėti ir tikėtis, kad prietaiso pagalba atsikratysite visų juodų taškelių. Paaiškinimus pateikia Joshua Zeneris, dirbantis kosmetologijos klinikoje Niujorke.

Anot jo, porų valymo prietaisai netaps „stebuklinga lazdele“. Visgi jie yra veiksmingi, tačiau pasiekti geresniam rezultatui, atliekami procedūrų kompleksai. Pagrindinis sunkumas yra tas, kad neatsikratysite gilių ir tankių inkštirų. Jie pašalinami kitokiais būdais. Vis dėlto Zeneris teigia, kad metodas veikia, tik ne taip, kaip pacientai norėtų, niekas neveikia mūsų pasaulyje be priekaištų.

Skaitytojai įvertino straipsnį:

4.2/5

Mūsų facebook puslapis: